ساخت مولتی مدیا

مالتی مدیا "Multimedia" در لغت به معنای چند رسانه ای است یعنی ارتباط و انتقال موضوع ها و مفاهیم با استفاده از رسانه های متفاوت همچون گفتار ، موسیقی ، عکس ، متن ، انیمیشن ، محیط های تعاملی و رابط با کاربر و ... و هر چیز که شما فکرش را بکنید. تا قبل از آمدن سیستم عامل ویندوز، واژه مالتی مدیا در فرهنگ کامپیوتر وجود نداشت. چند سال پیش از آن حتی کارت صوتی هم شناخته نشده بود. با ورود ویندوز 95 و همچنین بهبود کیفیت صوت و تصویر کامپیوتر ها، مالتی مدیا یا چند رسانه ای بعنوان یک تکنولوژی مطرح شد.

ساخت پاورپوینت

زمانی ما می توانیم به طور موثر با مخاطب ارتباط بر قرار کنیم که بتوانیم توجه و علایق مخاطب را در یک پیام مشخص جلب کنیم
خیلی هامون فکر میکنیم یا حداقل اینطور عمل می کنیم که هر چی اطلاعات داریم را باید بگوییم و با این استراتژی در ارتباط با مخاطب به شکست می خوریم با داشتن یک پاورپوینت مناسب میتوانیم این مشکل را به آسانی حل کنیم
تایپ متون

با توجه به استفاده روز افزون دانشجویان و اساتید محترم از خدمات آنلاین و اینترنتی ، سایت تایپ 20 در این زمینه دو نمونه از تایپ (عمومی و تخصصی) برای مخاطبان خود تدارک دیده است. در زمینه عمومی مخاطبان نیازمند تایپ مطالب خود به صورت واضح و به دور از هرگونه غلط املائی می‌باشند که این امر مهم توسط تایپیست‌های ما با کیفیت برتر به انجام خواهد رسید. در زمینه تخصصی مخاطبان نیاز به تایپیستی دارند که علاوه بر دقت در تایپ کلمات، شناختی کامل نسبت به آن رشته تخصصی داشته باشد. همچنین در بیشتر مطالب تخصصی نیاز به فرمول‌نویسی ریاضی و آماری وجود دارد.

طراحی سایت

قبل از هر کاري شما بايد هدف مشخصي داشته باشيد تا مصمم تر آن را دنبال کنيد، پس براي ساختن يک وب سايت هم هدف از ساخت آنرا مشخص کنيد به طور مثال موضوع آن چيست يا چه طرحي مي خواهيد داشته باشه با چه تعداد صفحه.بد نيست که نوع مخاطبين و بيننده ها را هم مشخص کنيد که چه کساني قرار است از سايت شما استفاده کنند. شما مي توانيد در ابتدا از يک سايت شخصي شروع کنيد، فکر کنم با پيشرفت تکنولوژي کامپيوتر و اينترنت در آينده نزديک هر کسي مانند شناسنامه بايد يک سايت براي معرفي خود داشته باشد.

Our Services
Consulting


Consulting


Consulting